PRECYZJA WIEDZA DOŚWIADCZENIE

Awaria jest jak choroba. Mamy na to lekarstwo.

 

EVR-Systems

Niebanalna historia

EVR-SYSTEMS to jeden z najstarszych serwisów IT. Nikt w Polsce nie może poszczycić się taką ilością autoryzacji największych producentów sprzętu komputerowego. Nasza historia rozpoczęła się w 1996 roku od napraw automatyki przemysłowej. W 1998 roku podjęliśmy współpracę z największymi dystrybutorami IT w Polsce. Od 2000 roku jesteśmy autoryzowanym serwisem dla wielu producentów i marek światowych.

czytaj dalej...

Odpowiedzialny zespół

Nasza pasja pozwala na rozwijanie kolejnych działów firmy: serwisu sprzętu IT, usług data recovery oraz rozbudowanej bazy logistycznej. W każdym z działów firmy EVR dążymy do perfekcji testując i wdrażając tylko efektywne rozwiązania. 

Jakość przede wszystkim

Setki godzin szkoleń. Dziesiątki tysięcy napraw rocznie. Zaawansowanany system weryfikacji zużycia części oraz zarządzania procesem serwisowym. Kontrola jakości na każdym etapie obsługi produktu. Jakość przede wszystkim! 

Milestones:

 • 1996 - początek działalności jako zakład produkujący urządzenia automatyki przemysłowej
 • 1998 - rozpoczęcie napraw sprzętu komputerowego
 • 2001 - podpisanie pierwszych kontraktów serwisowych ze znanymi producentami sprzętu komputerowego
 • 2003 - zmiana lokalizacji pomieszczeń serwisowych,zwiększenie zdolności warsztatowych i magazynowych (> 1000 m kw.)
 • 2004 - wdrożenie nowego, komputerowego systemu zarządzania
 • 2005 - budowa działu outsorcingu usług i automatyzacja systemu logistycznego

 • 2006 - obchody 10-tej rocznicy urodzin EVR!
 • 2008 - wdrożenie nowego systemu obługi serwisowej, przygotowanie i wdrożenie obsługi 2 nowych kontraktów serwisowych
 • 2010-12 - wieloletnie kontrakty serwisowe związane z serwisem laptopów i zwiększenie obłsugi logistycznej dla klientów EMEA.
 • 2011 - Uruchomienie laboratorium data recovery dla klientów detalicznych
 • 2013 - rozszerzenie obługi klientów o bezpośredni eropejski serwis laptopów i tabletów dla jednego z top producentów IT. Umowa z Microsoft.

 • 2014 - rozwinięcie serwisu europejskiego o gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy platform SOC wraz z obsługą OOW
 • 2015 - uruchomienie nowego działu serwisu EVR dedykowanego urzadzeniom telekomunikacyjnym. Wdrożenie własnego laboratorium i wyposażenie w dedykowany CMTS, analizatory spektrum oraz inny specjalizowany sprzęt diagnostyczny
 • 2016 - otwarcie filii serwisu EVR w Austrii. Objęcie obsługą jednego z największych na świecie operatorów telekomunikacyjnych

Autoryzacje producentów:


 

Centrum usług serwisowych EVR

Podzespoły - komputery - oprogramowanie

Poszukujesz rozwiązania problemu związanego ze sprzętem komputerowym ?
Laptopy, komputery PC, tablety, smartphony - to wszystko naprawiamy w naszym centrum serwisowym EVR.
Rozwiążemy praktycznie każdy problem związany ze sprzętem i oprogramowaniem.
Odwiedź osobiście nasz serwis lub skorzystaj z formularza online. Zapraszamy

więcej szczegółów

Odzyskiwanie danych i forensic data recovery

Mamy wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu danych z różnych nośników i różnymi metodami, zachowując optymalne czasowo rozwiązania docenione przez wielu klientów.
Oferta usług data recovery w EVR-SYSTEMS, dotyczy prawie wszystkich możliwych przypadków uszkodzeń dysków twardych i urządzeń opartych o pamięci flash ( pendrive, karty SD, uSD, dyski M2, SSD, macierze SSD ).
Nasze laboratorium zwiększa możliwości odzyskiwania danych w krótszym czasie , w lepszej cenie i z podaniem pełnej informacji, od momentu zlecenia do chwili wydania danych klientowi.

więcej szczegółów

Usługi dla biznesu

B2B w EVR to specjalna oferta usług dedykowanych biznesowi. Będąc naszym Partnerem korzystasz z preferencji obsługi oraz rozwiązań dedykowanych dla Tojej firmy. Zgłoszenia, weryfikacja wycen, komunikacja oraz historia serwisowa i przegląd zleceń transportowych - to wszystko dostępne online. Zapraszamy do naszego innowacyjnego serwisu, gdzie zrealizujesz swoje potrzeby związane z naprawami sprzętu, instalacją i nadzorem nad oprogramowaniem oraz efektywnie zadbasz o swoje bezpieczeństwo sieciowe. Zapraszamy do kontaktu z nami

więcej szczegółów

Bezpieczeństwo sieciowe

Zmieniające się wymagania i konieczność dopasowania do obowiązujących standardów w domowych i firmowych systemach komputerowych to jedne z najważniejszych wyzwań, które realziujemy. Oferujemy audyty związane z bezpieczeństwem przechowywania danych oraz stosowaniem właściwej polityki bezpieczeństwa.
Sugerujemy optymalne konfiguracje sprzętowe zapewniające sprawne i bezpieczne funkcjonowanie sieci, jak i pojedynczych komputerów.
Pokazujemy jak można efektywnie optymalizować istniejące rozwiązania informatyczne, np. poprzez migrację usług do rozwiązań chmurowych lub wirtualizację. Pomagamy lub przejmujemy zarządanie systemami i serwerami w systuacjach kryzysowych oferując ekspresowe naprawy sprzętu i systemów.

więcej szczegółów

 

Praca w EVR

SERWISANT ELEKTRONIK

Chętnie podejmiemy współpracę z doświadczonym elektronikiem, który potrafi naprawiać samodzielnie : płyty główne laptopów, komputerów PC i inne.

E
EVR-SYSTEMS

ul. Kwidzyńska 3
51-415 Wrocław

czynne pn-pt 8:00 - 16:00

  biuro@evr.com.pl
  serwis@evr.com.pl

  +48 667 111 251
  +48 667 111 261

FORMULARZ KONTAKTOWY
Wyświetl większą mapę
© EVR-Systems, 2018.     O cookies   |   Regulamin serwisu   |   Powrót na stronę główną