EVR: odzyskiwanie danych

Wrocławscy profesjonaliści data recovery zapraszają

dyski twarde

dyski twarde

Od wielu lat działa w naszej firmie dział DATA RECOVERY zajmujący się odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków talerzowych. Jesteśmy skuteczni i zdeterminowani by zabezpieczyć i odzyskać Twoje dane niezależnie od rodzaju uszkodzenia. Trafiają do nas dyski po upadku, uszkodzone mechanicznie, z przyklejonymi głowicami oraz z awariami kontrolerów. Na zdecydwaną większość mamy lekarstwo...
Zapraszamy

dyski SSD i hybrydy

SSD i hybrydy

Prowadząc własne badania oraz mająć ogromne doświadczenie w naprawach płyt głównych jesteśmy w stanie odzyskiwać dane z dysków SSD opartych o pamięci flash. Uszkodzenie pamięci flash oznacza często konieczność wykonania skomplikowanych operacji serwisowych niedostępnych w większości serwisów komputerowych. Łaczymy więdzę z innowacyjnością reazlizując zlecenia odzyskania danych poprzez demontaż układów NAND oraz odtworzenie struktury danych poza oryginalnym PCB. Zapraszamy


karty SD

karty SD

Twoja karta nie jest widoczna w systemie, telefone czy innym urządzeniu ? Podczas kopiowania wyskoczył błąd ? Nie widzisz zawartości karty a system che foramtować urządzenie ? Zapraszamy na bezpłatną diagnostykę do EVR.


telefony

telefony 

Odzyskujemy dane ze smartphone'ów opartych na systemi Android i innych. Przwracamy skasowane pliki , SMSy, zdjęcia , historię połączeń , czy kontakty. Zachowujemy poufność i dyskrecję dbając równocześnie o jak najszybsze przekazanie odzyskanych danych i przywrócenie działania powierzonego urządzenia.


macierze

macierze

Realizujemy złożone procesy odzyskiwania danych gromadzonych w macierzach dyskowych, pracujących w każdym praktycznie typie RAID. Podejmujemy się odzyskania danych z typowych serwerów plików i aplikacji oraz działań w chmurze.  


kasowanie danych

kasowanie danych

Kasujemy zawartość dysków i umożliwiamy ich ponowne użycie oraz dokonujemy trwałej zmiany struktury nośników magnetycznych degausserem. Niszczymy mechanicznie dyski.
Utylizujemy nośniki po ich ówczesnym kasowaniu i dokumentujemy takie operacje kartą przekazania .


informatyka sledcza

informatyka śledcza

Realizujemy zlecenia poszukiwania danych na różnych urządzeniach i nośnikach, umożliwiając odtworzenie historii połączeń, kontaktów, przeglądania , transakcji czy przywrócenia kasowanych i zamazywanych zdjęć i dokumentów.


 


E
EVR-SYSTEMS

ul. Kwidzyńska 3
51-415 Wrocław

czynne pn-pt 8:00 - 16:00

  biuro@evr.com.pl
  serwis@evr.com.pl

  +48 667 111 251
  +48 667 111 261

FORMULARZ KONTAKTOWY
Wyświetl większą mapę
© EVR-Systems, 2018.     O cookies   |   Regulamin serwisu   |   Powrót na stronę główną