Ta strona wykorzystuje cookies do lepszego działania serwisu. Przeglądając nasz serwis zgadzasz się na ich stosowanie. Możesz zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki ...dowiedz się więcej

Akceptuję

język/languageemailhome
Pb-free - RoHS


foto:

Wysyłki i logistyka EVR

EVR-SYSTEMS

korzysta z usług kilku największych partnerów spedycyjnych i transportowych oraz dysponuje własnym transportem ciężarowym dla dedykowanej obsługi Partnerów kontraktowych.

Dostosowując najlepsze warunki transportowe dla przesyłek produktów , jesteśmy efektywni i wiarygodni,  już na etapie zgłoszenia do serwisu EVR.

Naszym klientom udostępniamy informacje o warunkach dostawy/odbioru , realizowanych do nich przesyłkach, numerach listów przewozowych, potwierdzeniach odbioru, innych dokumentach transportowych.
Specjalna procedura weryfikacyjna w zakresie zgodności zawartości przesyłek i informacja zwrotna dla klientów zapewniają komfort
i bezpieczeństwo współpracy z nami.

Nasz magazyn dysponuje nowoczesnym systemem nadzorującym pracę i ułatwiającym szybką dyspozycję towaru, jego raportowanie, zgłoszenia do przewoźników oraz automatycznie potwierdzającym   zgodność zawartości przesłanych paczek z dokonanymi zgłoszeniami.


Dysponując własną bazą transportową możemy oferować specjalne, dedykowane transporty na terenie Europy zapewniając maksymalnie krótki czas  odbioru / dostawy.


FAQ logistyka: 

  • Obsługa gwarancyjna produktów : zwrot na koszt EVR
  • Obsługa odpłatna: zwrot na koszt klienta lub EVR*
  • Ile to kosztuje:opłata uzależniona od ilości, wagi i częstotliwości zleceń jest wyliczana automatycznie po zalogowaniu i weryfikacji numeru RMA dla przesyłki.
  • Ile trwa dostawa : maksymalnie 48 godzin dla klientów w Polsce


HANDCRAFTED by EGO and RafiRAFA  
EVR Systems
RMA application

e-mail:
hasło:

* naprawiasz w EVR :) *

darmowe przesyłki zwrotne
teraz - transport zwrotny gratis*
zapoznaj się z naszą promocją