Ta strona wykorzystuje cookies do lepszego działania serwisu. Przeglądając nasz serwis zgadzasz się na ich stosowanie. Możesz zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki ...dowiedz się więcej

Akceptuję

język/languageemailhome
Pb-free - RoHS


foto: Fontony w codziennej akcji. Montaż BGA
Fontony w codziennej akcji. Montaż BGA


foto: Towar przygotowany do odesłania po naprawie
Towar przygotowany do odesłania po naprawie





dlaczego EVR

  • Zaufali nam najwięksi producenci sprzętu komputerowego na świecie.
  • Nasi Partnerzy w Polsce i za granicą to grono najlepszych profesjonalistów wzajemnie uzupełniających się w biznesie. Grupa Partnerów EVR ma największą dynamikę wzrostu.
  • Kontrakty z ASUStek, Microstar Intl. ( MSI ), Diamond Flower Information (DFI ), AOpen , Liteon, Imade,  Miro, Apacer, ECS, Uniwill  i innymi pozwoliły na stworzenie unikalnego systemu napraw sprzętu komputerowego w skali europejskiej.
  • Inwestycje z własnych środków i 100% polskiego kapitału to znamiona sukcesu jaki odniosła firma EVR w okresie ostatnich 11 lat współpracy międzynarodowej i 15 lat na rynku krajowym.
  • Jakość potwierdzana wielostopniowym testem przed i po naprawie. Wykonywane OQA - kontrola jakości przed wysyłką  na gotowych produktach. Oprzyrządowanie testowe producentów oraz unikalne własne rozwiązania testowe.
  • Maszyny BGA marki Fonton to nie tylko wymóg rynku.To możliwość wielozmianowej pracy bez konieczności częstego serwisowania i przestojów. Niezmienność paramterów oraz duża liczba programów do profili BGA. Automatyczne cykle wylutowania i wlutowania oraz pozycjonowanie optyczne...
  • Obsługa produktów zgodnie ze standardami IPC i JEDEC oraz dopasowanie do zasad RoHS - spełnione i potwierdzone audytem już w 2006 roku to fakty wobec , których nie można przejść obojętnie.
  • Zaawansowane metody diagnostyczne to nie tylko efekt współpracy z producentami i dostępu to tzw. "know-how" ale przede wszystkim własne zaplecze inżynieryjne i stosowanie metod pomiarów i analizy sygnałowej oraz odpowiedzi widmowej dla właściwej oceny usterek i uszkodzeń. To EVR często sugeruje rozwiązania modyfikacji sprzętu w zakresie tzw. ECN (* engineering change notice  ) producentom oraz wykonuje je dla wielkoseryjnej produkcji.
  • Unikalny, kompletny system informatyczny z modułem obsługi online dla wszystkich klientów, możliwość dokonywania zgłoszeń online, kontrola stanu produktu na każdym etapie obsługi...100% informacji w jednym miejscu.
  • Nasza efektywność i jakość została doceniona kolejnymi kontraktami w 2012 r.
EVR - 100% rzetelności, jakości i profesjonalizmu


HANDCRAFTED by EGO and RafiRAFA  
EVR Systems
RMA application

e-mail:
hasło:

* naprawiasz w EVR :) *

darmowe przesyłki zwrotne
teraz - transport zwrotny gratis*
zapoznaj się z naszą promocją